Tabela

Poz.DrużynaRoz.ZRP+Pkt
1Liverpool232210541567
2Manchester City241635652751
3Leicester241536522448
4Chelsea241248413240
5Manchester United24978362934
6Tottenham24978383234
7Wolves248106353234
8Sheffield Utd24897252333
9Southampton249411314231
10Arsenal246126323430
11Crystal Palace24798222830
12Everton248610283530
13Burnley249312283830
14Newcastle248610243630
15Brighton246711273425
16Aston Villa247413314525
17West Ham236512273823
18Bournemouth246513233723
19Watford245811213623
20Norwich244515244717
kolor niebieski – Awans – Liga Mistrzów (Runda grupowa)
kolor jasnoczerwony – Awans – Liga Europy (Runda grupowa)

kolor ciemnoczerwony – Spadek – Championship

 

Stan na 14.01.2020