Już jesteśmy!

Wracamy po długiej przerwie! Zostańcie z nami jak najdłużej!

Gdy zawieszaliśmy działanie serwisu nie spodziewaliśmy się, że Leicester City zdobędzie kiedyś mistrzostwo Anglii, Liverpool odzyska tytuł najlepszej drużyny Europy a Arsenal spełznie na mieliźnie ligowej tabeli. Trudno było przewidzieć, że za sterami Manchesteru United stanie Jose Mourinho, zaś Petr Cech zmieni bramkę Chelsea na tę na The Emirates. To wszystko, podobnie jak pierwsza odsłona cornerkick.pl, historia. Teraz przyszedł czas napisać nową.

Zaczynamy od zera. Co znajdziecie w nowym wydaniu cornerkick.pl? Przede wszystkim publicystykę na wysokim poziomie, dotyczącą, mówiąc najprościej, wyspiarskiego futbolu. Rozgrywki ligowe w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii oraz ich reprezentacje. Nie spodziewajcie się 4-akapitowych newsów tłumaczonych z The Times czy Sky Sports – to znajdziecie na każdym serwisie czy facebookowym fanpage’u. My chcemy wam sprzedawać treści unikalne, tworzone przez nas samych lub tłumaczenia tego, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Słowem, tego, co przeczytacie na cornerkick.pl, nie znajdziecie nigdzie indziej.

Już na samym wstępie zapraszamy do zapoznania się z czterema przygotowanymi przez nas artykułami. Historie Bruce’a Grobbelaara i Johna Obiego Mikela niech będą dowodami na to, jak ważna jest dla nas historia. O tym, że nie ograniczamy się tylko do rozgrywek ligowych, niech świadczy wpis o Pucharze Ligi Angielskiej, a zestawienie najwyższych piłkarzy w Anglii niech świadczy o naszej dziennikarskiej… wścibskości.

Mimo, że daniem głównym cornerkick.pl jest publicystyka, z czasem postaramy się uzupełniać dla was poboczne działy o informacje, statystyki i bieżące wyniki. Już teraz możecie na bieżąco sprawdzać tabelę Premier League i Championship, sprawdzić składy i osiągnięcia waszych ulubionych zespołów z Anglii oraz dowiedzieć się, kto i kiedy zdobył mistrzostwo Walii lub Szkocji – a to dopiero początek! Poza tym udostępniamy wam informacje kontaktowe o naszej witrynie i umożliwiamy płynne przekierowanie do facebookowegofanpage’a!

W związku z otwarciem portalu cornerkick.pl, z marszu ogłaszamy nabór do redakcji – szukamy osób odpowiedzialnych za pisanie artykułów, social media, grafików i nie tylko. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i pomoc w ich realizacji. Podobnie, prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów i zażaleń dotyczących każdego z aspektów funkcjonowania serwisu – technicznego, merytorycznego, etc. Prosimy o kontakt za pomocą wiadomości prywatnej na facebooku lub poprzez tradycyjną pocztę e-mail (wiadomości prosimy wysyłać na jeden z dwóch podanych adresów: 92stachowiak.l@gmail.com lub meofergreen@gmail.com).

Z naszej strony to tyle. Wracamy do pisania i pracy nad technicznym i wizualnym funkcjonowaniem strony. Chcemy systematycznie ulepszać i upiększać nasz portal!

Przez lata nieobecności wiele się zmieniło, poza jednym – zapał nie ostygł, znowu dzielimy się pasją!